AKTUALNOŚCI

Colliers International wyłącznym agentem komercjalizującym Warsaw Trade Tower

15.06.2016

– Międzynarodowa firma doradcza Colliers International została wybrana wyłącznym agentem ds. komercjalizacji Warsaw Trade Tower – ikony pionierskich rozwiązań architektonicznych wśród warszawskich biurowców.

– Warsaw Trade Tower po raz kolejny wyznacza trendy na warszawskim rynku biurowym. Dzięki swojemu nietypowemu podejściu do rebrandingu obiekt zmienia się dla swoich najemców. W biurowcu pojawiło się nowoczesne lobby, fortepian, sala aktywności, elektryczne samochody udostępniane bezpłatnie najemcom i wspólna jadalnia dla osób preferujących własną kuchnię. Ponadto zmieniło się też otoczenie budynku, stworzono platformę dla food-trucków oraz przygotowano infrastrukturę rowerową. Na 35. piętrze utworzono przestrzeń do organizacji konferencji i wydarzeń specjalnych – mówi Sebastian Świstak, starszy specjalista w Dziale Powierzchni Biurowych | Reprezentacja Właściciela.

– Cieszy nas, że specjaliści Colliers International tak bardzo zaangażowali się w proces wynajmu powierzchni w budynku Warsaw Trade Tower, który jest wyjątkową nieruchomością w portfolio AICEE II. Warsaw Trade Tower oferuje nowoczesną, centralnie zlokalizowaną powierzchnię biurową, atrakcyjne czynsze oraz szereg udogodnień dla najemców zgodnie z zasadą „employee wellbeing” – mówi Izabela Kapil, Vice President Portfolio Management – Europe w firmie Heitman.

Warsaw Trade Tower powstał pod koniec lat 90. u zbiegu ulic Towarowej i Chłodnej. Budynek został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Wyszyński, Majewski, Hermanowicz i RTKL Obiekt posiada ponad 42 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy „A”, ulokowanej na 39 piętrach. Oferuje łącznie 473 miejsc parkingowych zarówno w podziemnym, jak i naziemnym parkingu. W ostatnim czasie przeszedł proces certyfikacji środowiskowej metodą BREEAM In-Use i uzyskał ocenę na poziom Very Good w kategorii Asset Performance. Jest siedzibą takich marek, jak m.in. AXA, MSD, Mattel, Altkom, Grupa Azoty, American Express, BP i Dago. Właścicielem budynku jest fundusz Akron Investment Central Eastern Europe II

Colliers International Group Inc.
Colliers International Group Inc. (NASDAQ: CIGI; TSX: CIG) jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada sieć 554 biur w 66 krajach zatrudniającą ponad 16 000 pracowników. Colliers International oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. Firma doradza najemcom, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom na całym świecie. Oferuje pośrednictwo w zakresie wynajmu i sprzedaży, globalne rozwiązania korporacyjne, obsługę transakcji inwestycyjnych i rynków kapitałowych, zarządzanie projektami, usługi w zakresie workplace solutions, zarządzanie nieruchomościami oraz majątkiem spółek, wycenę nieruchomości, a także badania rynku dostosowane do potrzeb klientów oraz doradztwo strategiczne. Colliers International znalazł się w rankingu Global Outsourcing 100 – liście czołowych firm działających w sektorze outsourcingu. Spółka została wyróżniona już po raz dziesiąty z rzędu, czyli więcej niż którakolwiek spośród firm doradzających na rynku nieruchomości. Autorem rankingu jest International Association of Outsourcing Professionals. Więcej na www.colliers.com.

Colliers International w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi, w których łącznie zatrudnia ponad 200 specjalistów. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards. Ostatnio otrzymane przez Colliers wyróżnienia to nagroda Outsourcing Star dla jednej z firm nieruchomościowych najprężniej działających w sektorze outsourcingu oraz Gazele Biznesu przyznawane najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce. Więcej o nas na www.colliers.pl


Kontakt
Sylwia Szymańska
Senior Communication Specialist
Tel: +48 666 819 228
E-mail: sylwia.szymanska@colliers.com


wstecz

Strona korzysta z plików cookie