AKTUALNOŚCI

Do Warsaw Trade Tower wprowadziła się Stora Enso NAREW Sp. z o.o.

01.06.2017

Warsaw Trade Tower (WTT) ma nowego najemcę. Stora Enso NAREW Sp. z o.o. – producent papieru otworzył swoje biuro na Woli. Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna była międzynarodowa firma doradcza Colliers International, która reprezentowała właściciela WTT – fundusz Akron Investment Central Eastern Europe II i jego asset managera – spółkę Heitman, a także najemcę. To dziewiąty kontrakt najmu powierzchni biurowej w WTT, dzięki któremu w ciągu ostatniego roku wynajęto łącznie 15 200 mkw.
Z WTT stabilnie i komfortowo

Do Warsaw Trade Tower przy ulicy Chłodnej 51 wprowadził się nowy najemca ─ spółka Stora Enso NAREW, należąca do Grupy Stora Enso ─ światowego lidera branży papierniczej i jednego z największych producentów papieru i opakowań. Firma zajęła powierzchnię 360 mkw., natomiast główna siedziba wraz z fabryką znajduje się w Ostrołęce. Uruchomienie biura w Warsaw Trade Tower, położonego w najszybciej rozwijającej się biurowej dzielnicy Warszawy, w granicach Centralnego Obszaru Biznesu potwierdza zainteresowanie najemców tą lokalizacją. To dziewiąta transakcja najmu w WTT, dzięki której w ciągu ostatniego roku wynajęto łącznie 15 200 mkw., z czego blisko połowa (ok. 7090 mkw.) to nowe umowy najmu, zaś reszta (ok. 8 160) przedłużenia i ekspansje powierzchni biurowej.

Jak komentuje Izabela Kapil ─ Vice President Portfolio Management ─ Europe w Heitman, „Warsaw Trade Tower może pochwalić się stałym zainteresowaniem zarówno dotychczasowych, jak i nowych najemców. W ciągu ostatniego roku wynajętych zostało 15 200 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, co świadczy o zaufaniu do obiektu i o jego rosnącym potencjale. Nasze standardy stale są na najwyższym poziomie, a oferta Warsaw Trade Tower idealnie wpisuje się w oczekiwania rynku. Biorąc pod uwagę lokalizację w najdynamiczniej rozwijającej się biznesowej dzielnicy Warszawy, a tym samym rosnącą konkurencję, tym bardziej cieszy nas wybór WTT”.

Więcej niż miejsce pracy
Warsaw Trade Tower już od momentu powstania (koniec lat 90.) wyznaczał trendy architektoniczne w Polsce i stał się ikoną nowoczesnych rozwiązań biurowych. Zgodnie z ideą people first, która przyświeca właścicielowi wieżowca ─ funduszowi Akron Investment Central Eastern Europe II oraz jego asset managerowi ─ firmie Heitman, na przełomie lat 2015/2016 obiekt przeszedł kompleksową modernizację. Dzięki temu nadal spełnia oczekiwania najbardziej wymagających najemców i jednocześnie dba o tzw. employee well being chociażby poprzez wprowadzenie usługi bezpłatnego, ekologicznego car-sharingu dla pracowników budynku, wspólną jadalnię, salę aktywności oraz przestrzeń eventowo-konferencyjną na 35. piętrze wieżowca. Dodatkowo, obiekt przeszedł pomyślnie proces certyfikacji środowiskowej metodą BREEAM In-Use i uzyskał ocenę na poziom Very Good w kategorii Asset Performance. To wszystko w połączeniu z doskonałą lokalizacją, atrakcyjnymi stawkami najmu oraz z możliwością modyfikacji powierzchni biurowej sprawia, że Warsaw Trade Tower wciąż pozostaje w grze.


wstecz

Strona korzysta z plików cookie